Відбулася позачергова дванадцята сесія Карлівської районної ради

e-mail Друк PDF

Днями відбулася позачергова дванадцята сесія Карлівської районної ради. Вів засідання голова районної ради Петро Світлик.

В роботі сесії взяли участь заступник голови районної ради Володимир Кравцов, начальники управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники установ та підприємств району, сільські голови, представники ЗМІ.

У ході пленарного засідання було розглянуто 10 питань порядку денного, які депутати попередньо опрацювали на засідангнях постійних комісій районної ради.

Тривалим було обговорення питання про внесення змін до показників загального та спеціального фондів районного бюджету на 2017 рік.

Так на розгляд депутатів було винесено проект рішення, підготовлений райдержадміністрацією та попередньо схвалений бюджетною комісією районної ради, в якому передбачалося внесення змін по головних розпорядниках коштів, збільшивши кошторисні призначення, зокрема по охороні здоров’я - фінансування ЦРЛ в сумі 620 тис. грн. в т.ч. 285 тис. грн. – співфінансування ремонту душових кімнат та туалетів; благоустрій майданчика зі штучним покриттям – 9,4 тис.грн, видатки на відрядження на Чемпіонат гирьового спорту – 5,7 тис.грн та 30 тис.грн. для громадської організація “Федерація футболу Карлівського району” для участі в обласному чемпіонаті з футболу. Також даний проект рішення передбачав збільшення видатків на придбання паливно-мастильних матеріалів для шкільних автобусів – 55 тис.грн, придбання вогнегасників та асфальтування території Карлівської ЗОШ №1 – 82 тис.грн та проведення поточного ремонту харчоблоку Федорівського НВК, крім того 180 тис.грн передбачено на поточний ремонт об’єктів комунальної власності.

В ході обговорення даного питання депутат районної ради Сергій Якуба вніс пропозицію згідно з якою доцільніше було б використати 285 тис.грн., що передбачені на ремонт душових кімнат та туалетів Карлівської ЦРЛ, на придбання автомобіля для лікарні. Тож на голосування було внесено відповідний проект рішення, а також пропозицію Сергія Якуби, проте депутати не проголосували за жодний з варіантів. Вже під кінець засідання депутати знову повернулись до розгляду цього питання. Петро Світлик зазначив, що вбиральні знаходяться у вкрай жахливому стані та потребують капітального ремонту, а питання придбання автомобіля буде розглянуто на наступних сесіях районної ради. Таку ж думку висловив і головний лікар Карлівської ЦРЛ Олександр Сіренко. Таким чином депутати вирішили поставити питання про внесення змін до показників загального та спеціального фондів районного бюджету на 2017 рік на переголосування, одноголосно ухваливши проект рішення підготовлений райдержадміністрацією та попередньо схвалений бюджетною комісією районної ради.

Одноголосно було прийнято рішення про внесення змін до районної комплексної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки, про внесення змін до Програми зайнятості населення Карлівського району на 2013-2017 роки, а також затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки чотирьох земельних ділянок.

Депутати також ухвалили рішення «Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради», розглянули інші питання.