У Карлівці відбулося урочисте відкриття пам’ятної стели загиблим в АТО воїнам-захисникам України

13 жовтня у Карлівці відбулося урочисте відкриття пам’ятної стели, загиблим в АТО воїнам-захисникам України. Захищаючи територіальну цілісність нашої країни , мир і спокій у наших домівках вони віддали найцінніше - життя.

Вшанувати пам’ять загиблих земляків зібрались рідні, представники районної влади, духовенства, трудові колективи установ, підприємств, організацій, громадські організації та небайдужі жителі нашого району.

На відкриття завітали також народний депутат України Андрій Река та народний депутат України Артем Вітко – екс-комбат добровольчого батальйону "Луганськ-1"- саме він ініціатор відкриття стели нашим полеглим захисникам.

Право урочисто відкрити пам’ятну стелу загиблим воїнам з Карлівського краю надали батькам загиблих воїнів, Артему Вітку, Андрію Реці. В пам’ять про безсмертний подвиг наших співвітчизників присутні поклали до стели квіти. На граніті імена двох загиблих героїв: Дмитра Барвіна з села Мартинівка та Миколи Демиденка з села Розумівка.

Представники духовенства освятили стелу та відслужили молебень за спокій душ загиблих учасників АТО та хвилиною мовчання вшанували захисників України.

В переддень свята Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України працівників військомату, волонтерів було відзначено грамотами, а також медалі «Учасник бойових дій» вручено Солов’ю Валерію та Стесенку Олександру.