Розглянули ряд актуальних питань

Днями голова Карлівської районної ради Петро Світлик провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. У роботі Координаційної ради взяли участь заступник голови районної ради Володимир Кравцов, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Барилко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій міста, сільські голови, представники ЗМІ.

Відповідно до поряду денного, були розглянуті питання щодо використання субвенцій з місцевих бюджетів у районний бюджет в 2017 році, взаємодії органів місцевого самоврядування району по ремонту об’єктів спільної власності територіальних громад району (приміщення об’єднаного трудового архіву та перспективи будівництва автономної котельні районного будинку культури), харчування учнів ЗОШ та ДНЗ району до кінця 2017 року та перспектив на 2018 рік.

У контексті питання щодо харчування учнів  голова районної ради Петро Світлик вніс пропозицію переглянути видатки по освіті і частину коштів спрямувати на харчування дітей.

У ході засідання також була порушена проблема забезпечення дітей молоком. При нинішній кількості дітей потреба складає 277 л/день. При ціні на молоко 18 грн/літр денна сума становить 4993 грн. Раніше базові сільгосппідприємства СТОВ «Вітчизна» та ПСП «Орач» забезпечували безкоштовно молоком дітей підшефних шкіл, але нині в них закінчився термін дії дозвільних документів. Голова районної ради зазначив, що керівництво ПП «Ланна – Агро» готове відпускати молоко всім школам по ціні 10,5 грн/літр, що майже вдвічі нижча за ринкову, і при цьому підприємство має всі необхідні дозволи.

По розглянутих питаннях порядку денного засідання Координаційною радою були прийняті відповідні рекомендації.