Про здобутки Білухівської громади

На спільному виїзному прийомі громадян у Білухівці голова районної ради Петро Світлик, депутат Полтавської обласної ради Юрій Тимоха та Білухівський сільський голова Микола Іванюта обговорили можливість придбання у Білухівську амбулаторію стоматологічного крісла, оскільки до них неодноразово від мешканців  села надходили відповідні звернення.

Голова районної ради Петро Світлик та депутат Полтавської обласної ради Юрій Тимоха відвідали Білухівську АЗПСМ, щоб побачити на власні очі результат спільної роботи. Вони оглянули стоматологічний кабінет із сучасним обладнанням.

Для придбання сучасного устаткування із сільського бюджету виділено 25 тисяч гривень, з районного – 25 тисяч гривень та 50 тисяч гривень виділено депутатом обласної ради Юрієм Тимохою.

«Дуже добре, що стоматологічний кабінет оснащений усім необхідним для роботи з  пацієнтами. Найважливіше, коли вдається зробити справу, результат якої безпосередньо відчувають люди! Тож ми і далі будемо долучатися до вирішення проблем охорони здоров’я в населених пунктах Карлівського району», – зазначив Петро Світлик.

Відвідав цього дня Петро Світлик і сільський будинок культури, де закінчуються ремонтні роботи. У приміщенні вже замінено вікна, проведено косметичний ремонт залу, планується придбати нові крісла