У Карлівці відбулось традиційне свято "Воскресни, писанко!"

Вже традиційно чотирнадцятий рік поспіль у Великодній понеділок у районному будинку культури проходить обласне свято «Воскресни, писанко!». У рамках його проведення відбувається цілий великодній фестиваль-вернісаж народної творчості. Проведення обласного свята писанки саме в Карлівці не є випадковим, адже саме тут творив заслужений майстер народної творчості України Ігор Ніколаєвський, який заклав підвалини відродження писанкарства на Полтавщині.

Гостей свята та весь поважний мистецький загал вітали цього дня голова районної ради Петро Світлик, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Обифіст, директор КУ «Обласний центр народної творчості, культури та освітньої роботи Дмитро Соколов, а слова благословення адресував усім присутнім благочинний Карлівського округу отець Олег.

Жителі та гості міста і району мали можливість зануритися у світ народних майстрів, які вкотре завітали до гостинної Карлівки з різних куточків Полтавщини та інших областей зі своїми творчими доробками.

До уваги відвідувачів було представлено велике розмаїття традиційного символу Великоднього свята - писанки, а також все, що символізує українську культуру та радує своєю красою людське око – неперевершені великодні композиції, плетені вироби, іграшки ручної роботи, прикраси, та безліч інших дизайнерських виробів. До слова, вперше на святі відбулися покази колекцій одягу «Полтавська писанка» створена студентами факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка під керівництвом Тетяни Борисової та «Барви України» - дизайнера Олени Галей, а демонстрували їх красуні Полтавського центру моди «Століття краси».

В окремому залі розміщена виставка до 95-річчя Карлівського району, а також працювали різні майстер-класи.

Всі хто завітав на свято отримали масу яскравих вражень та позитивних емоцій!