Відбулася сесія районної ради

22 липня відбулася 47 сесія Котелевської районної ради, яку провів голова районної ради Володимир Довгуша. Участь у засіданні взяли: голова райдержадміністрації Віктор Колос, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, представники громадськості та засобів масової інформації.

Депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2015 рік. Зокрема, збільшено доходну частину загального фонду районного бюджету на суму 1869945 грн., за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету станом на 01.07.2015 в сумі 535 220 грн. та за рахунок субвенції сільських рад районному бюджету в суму 1 334 725 грн.

Видаткову частину районного бюджету збільшено на 1871 378 грн., а саме: загальний фонд на 1817 678 грн., та спеціальний фонд на 53 700 грн.

Кошти будуть спрямовані на оздоровлення та відпочинок дітей в ЗОШ району, придбання лічильників тепла для закладів позашкільної освіти, ремонт навчальних закладів, підвіз дітей, переобладнання системи опалення бібліотек, збереження функціонування клубних закладів, для покращення якості надання соціальних послуг, виконання районної програми «Призовна дільниця», заохочення донорів, придбання медикаментів для учасників АТО, впровадження енергозберігаючих технологій і т.д.

Депутати вирішили забезпечити функціонування Ковалевської ЗОШ І-ІІ ступенів Котелевської районної ради до кінця бюджетного періоду шляхом надання субвенції районному бюджету Ковалевською сільською радою. На попередніх сесіях обговорювалося питання про припинення діяльності Ковалевської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, у зв’язку із оптимізацією мережі закладів освіти району

На сесії також внесені доповнення і зміни до Програми економічного та соціального розвитку Котелевського району на 2015 рік, Програми підтримки соціально вразливих верств населення Котелевського району на 2011-2015 роки «Турбота» та Програми «Призовна дільниця» на період до 2016 року.

Проаналізовано хід виконання місцевої соціальної Програми розвитку цивільного захисту Котелевського району на 2011-2015 роки та стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського правопорядку на території Котелевського району у І півріччі 2015 року.