Проаналізують доцільність осучаснення Герба району

16 грудня відбулася друга позачергова сесія Котелевської районної ради сьомого скликання, яку провів її голова Василь Тимошенко. Насамперед, внесено зміни до показників районного бюджету на 2015 рік, про що доповідав начальник фінансового управління РДА Олександр Фесак. У зв’язку із закінченням бюджетного року відповідно до листів і прохань головних розпорядників коштів (центральна районна лікарня, управління праці та соціального захисту населення, відділ культури, спорту і туризму, районна рада) запропоновано внести зміни до їх кошторисних призначень у межах бюджетних асигнувань. На сесії визначено порядок фінансування видатків районного бюджету у 2016 році до його затвердження сесією районної ради. Вирішено фінансування поточних витрат у 2016 році, крім капітальних видатків, проводити пропорційно до надходжень районного бюджету щомісячно в межах 1\12 обсягу бюджетних призначень, встановлених рішенням районної ради «Про районний бюджет на 2015 рік».

На сесії було затверджено інвестиційний договір №1 від 01 жовтня 2015 року між ТОВ «АНГРО-ІНВЕСТ», Котелевською райдержадміністрацією та районною радою. Оскільки раніше сесією обласної ради не було прийнято рішення про надання дозволу даному товариству вести розвідувальні роботи на території Полтавської області, в тому числі Котелевського родовища, це питання на попередній сесії районної ради не розглядалось. Однак відповідно до вищеназваного договору з Котелевською РДА та районною радою ТОВ «АНГРО-ІНВЕСТ» перерахувало 40000 гривень з передбачених ним 80000 грн. На сесії прийнято рішення використати ці кошти до 1 січня 2016 року, виділивши їх відділу освіти на нагальні потреби.

Розглянуто ряд депутатських запитів: Сергія Гришка щодо виділення коштів на заміну вікон на енергозберігаючі у ЗОШ №2, Олександра Ілюхи про виготовлення документації та виділення коштів для проведення у селищі центрального водогону по вул. Калініна та про приведення у належний стан підніжжя пам’ятника Жертвам Голодомору у Котельві.

До сесії районної ради звернувся громадянин С.А.Шолудько. На його переконання нинішній Герб Котелевського району потребує внесення змін. Вирішено створити районну комісію, якій доручено детально вивчити дане питання протягом 1 кварталу 2016 року.

Внесено зміни до рішення восьмої сесії районної ради шостого скликання «Про цільовий фонд соціального розвитку» та затверджено наглядову раду з контролю за розподілом та витрачанням його коштів у новому складі.

Затверджено ряд розпоряджень голови РДА та Регламент районної ради сьомого скликання, ухвалено ще низку рішень.