Ухвалили районний бюджет

23 грудня відбулася третя сесія Котелевської районної ради сьомого скликання, яку провів її голова Василь Тимошенко.

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Колос та його заступники, селищний та сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, представники засобів масової інформації та громадськості.

Одним із основних питань порядку денного сесії стало затвердження районного бюджету на 2016 рік, яким визначено доходи в сумі 91806,8 тис.грн. та видатки у сумі 91806,8 тис. грн. Депутати затвердили районний бюджет, який при прийнятті Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», при необхідності, буде відкориговано.

Внесено також зміни до показників районного бюджету на 2015 рік, про що доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації Олександр Фесак та затверджено Програму економічного і соціального розвитку Котелевського району на 2016 рік, яку презентував присутнім перший заступник голови райдержадміністрації Павло Луговий.

Депутати затвердили також технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що передані в користування на умовах оренди сільгосппідприємствам району, погодили кошторис видатків районної ради та Об’єднаного Трудового архіву Котелевського району на 2016 рік, встановили пільги із оплати за навчання дітей у Котелевській дитячій музичній школі.