Ухвалили пакет районних програм, внесли зміни до Регламенту ради

18 лютого відбулося пленарне засідання п’ятої сесії Котелевської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Василь Тимошенко. У його роботі взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Колос та його заступники, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники установ, організацій, представники сільгосппідприємств, навчальних закладів, громадськості, профспілок та засобів масової інформації. Напередодні всі питання порядку денного були розглянуті та опрацьовані профільними постійними комісіями районної ради.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік, про що доповів начальник районного фінансового управління Олександр Фесак, внесли зміни до показників районного бюджету згідно Бюджетного кодексу України. Зокрема, збільшено доходну частину загального фонду районного бюджету на 2 669 772 грн, за рахунок субвенцій сільських та селищної рад, та видаткову частину загального фонду районного бюджету на 6 082 593 грн. Розподілено вільний залишок бюджетних коштів у сумі 2 070 280 грн між відділом управління комунальним майном районної ради, відділом освіти, сім'ї та молоді райдержадміністрації, центральною районною лікарнею, Управлінням праці та соціального захисту населення, Центром соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді, відділом культури, спорту та туризму райдержадміністрації, районною радою, районною державною адміністрацією, а також внесено зміни до кошторисних призначень.

Одним з питань порядку денного сесії було питання «Про внесення змін до Регламенту Котелевської районної ради сьомого скликання» в частині поіменного голосування. Дані зміни вносяться до Регламенту внаслідок підписання Президентом України 26 листопада 2015 року Закону України «Про внесення зміни до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань».

Крім цього, на сесії затверджено ряд районних Програм, зокрема: районна комплексна Програма протидії та профілактики злочинності у Котелевському районі на 2016-2020 роки, Програма розвитку туризму на 2016-2018 роки, Програма підтримки соціально вразливих верств населення Котелевського району на 2016-2020 роки «ТУРБОТА», Програма розвитку місцевого самоврядування у Котелевському районі на 2016-2017 роки, Програма відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Котелевським районом, здійснення інших заходів на 2016-2018 роки, Програма роботи з обдарованою молоддю на 2016-2020 роки, Програма інформатизації Котелевського району на 2016-2018 роки, Програма розвитку бібліотек, книговидання та книгорозповсюдження в Котелевському районі на 2016-2018 роки, Програма «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки, Програма організації харчування у навчальних закладах Котелевського району на 2016-2020 роки», Програма реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді Котелевського району на 2016-2020 роки, Програма правової освіти населення Котелевського району на 2016-2020 роки, Програма підтримки та розвитку Об’єднаного Трудового архіву Котелевського району на 2016-2017 роки, комплексна Програма охорони навколишнього природного середовища Котелевського району на 2016-2020 роки, районна цільова Программа забезпечення виконання Котелевською районною державною адміністрацією у 2016-2017 роках делегованих їй районною радою повноважень, Комплексна Програма забезпечення житлом дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у Котелевському районі на 2016-2019 роки.

На сесії розглянуто депутатські запити Олександра Ілюхи та Сергія Новіка, затверджено ряд розпоряджень голів РДА та районної ради. У питанні «Різне» головуючим проінформовано про надходження до районної ради листів та звернень.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення із урахуванням пропозицій та зауважень депутатів, які були висловлені при попередньому розгляді на засіданнях профільних комісій та прозвучали під час пленарного обговорення.