Козельщинський район

Відбулася позачергова сімнадцята сесія районної ради

e-mail Друк PDF

24 листопада відбулося пленарне  засідання позачергової сімнадцятої  сесії районної ради. Вів засідання голова районної ради Юрій Марченко. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Перепелиця, заступники голови райдержадміністрації, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, селищні, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронніх органів, журналісти.

Депутати та запрошені вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв голодоморів.

Потому сесія розглянула та підтримала проекти рішень: «Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року», «Прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету Козельщинського району на 2017 рік», «Внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік», «Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання», «Про затвердження Положення про надання повноцінної та безоплатної медичної допомоги вагітним та породіллям мешканкам Козельщинського району від 14 липня 2017 року».

Детальніше...

Відбулася сесія районної ради

e-mail Друк PDF

9 вересня відбулася позачергова дев’ята сесія Козельщинської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Юрій Марченко, у роботі якої взяли участь розпорядники коштів, сільські, селищні голови, деякі представники підприємств, установ, організацій району, правоохоронних органів та засобів масової інформації. Передувало пленарному засіданню спільне засідання постійних комісій районної ради, де були розглянуті всі питання, включені до проекту порядку денного сесії.

Депутати розглянули ряд фінансових питань, з яких доповіла заступник начальника фінансового управління райдержадмінінстарції Алла Сокологорська. А саме, затвердили міжбюджетні трансферти до районного бюджету та передачу міжбюджетних трансфертів до обласного бюджету, внесли зміни до показників районного бюджету на 2016 рік.

Також були розглянуті питання, які стосуються належного використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Детальніше...

Провели друге пленарне засідання сесії

e-mail Друк PDF

5 серпня відбулося друге пленарне засідання восьмої сесії Козельщинської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Юрій Марченко. У його роботі взяли участь народний депутат України Андрій Река, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські, селищні голови, очільники підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Передувало пленарному засідання постійної комісії районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району за участю голів постійних комісій районної ради та представників політичних партій, представлених у районній раді, де були розглянуті всі питання, включені

Детальніше...

Новини Козельщинського району

e-mail Друк PDF

22 червня біля пам’ятника Невідомому солдату та меморіалу Великої Вітчизняної війни на чолі з головою районної ради Юрієм Марченком та першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Троцьким зібралась громадськість селища, працівники відділів і управлінь райдержадміністрації, працівники підприємств, установ, організацій району, працівники районної бібліотечної системи, представники ЗМІ для відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

До учасників мітингу звернувся голова Козельщинської районної ради Юрій Марченко, який у своєму виступі зазначив, про ті страшні події, які охопили землі нашої неньки України. Про ті страшні втрати, які понесла Україна у роки здавалося б нескінченних страждань та лиха від Великої Вітчизняної війни.

Голова районної ради нагадав усім присутнім про священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму, оберігати спокій і злагоду у суспільстві задля майбутнього українського народу, задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до перемоги.

Детальніше...

Відбулася сесія Козельщинської районної ради

e-mail Друк PDF

10 червня відбулася сьома сесія районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Юрій Марченко. У роботі сесії взяли участь депутати районної ради, сільські (селищні) голови, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські, селищні голови, керівники підприємств, установ, організацій району, представники різноманітних засобів масової інформації.

На початку пленарного засіданні депутати заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Валерія Виставного, який доповів про необхідність затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року, прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету Козельщинського району та внесення до показників районного бюджету на 2016 рік.

Далі керівник Кобеляцької місцевої прокуратури Лариса Коба проінформувала присутніх про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органу прокуратури за 2015 рік.

Детальніше...

Сторінка 1 з 21