Раціонально плануємо, економно господарюємо

5 серпня відбулось пленарне засідання  сьомої сесії Козельщинської районної ради. І хоча напередодні сесійні питання  обговорювались на засіданні постійних комісій, де депутати ставили запитання доповідачам,  висловлювали конструктивні пропозиції, усе  ж центральне питання – «Про стан підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період» викликало жваве обговорення, подекуди – дискусію.

Спочатку прозвучала доповідь заступника голови райдержадміністрації Якова Калашника, потім слово узяв депутат обласної ради, голова правління ВАТ «Галещина, машзавод» Юрій Бульбаха. Він  досить переконливо обстоював інтереси територіальної громади селища Нова Галещина, назвавши ситуацію у житлово-комунальному господарстві надзвичайною. Своє бачення проблеми висловили селищний голова Григорій Гаврилець, голова  Козельщинської райдержадміністрації Сергій Сушко.

Голова районної ради Юрій Марченко запропонував направити до обласних органів влади, до Міністерства аграрної політики звернення щодо сприяння у вирішенні питання передачі до комунальної власності селища системи водопостачання та газопостачання  житлового масиву Новогалещинської біофабрики.

Також, було констатовано, що особливих проблем із підготовкою до зими закладів освіти, культури, медицини не виникає. Звичайно, заплановано багато, але  доводиться визначатися із пріоритетами, адже  коштів у районній скарбниці набагато менше за реальну потребу.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2011 року, відповідно внесено зміни до рішення третьої сесії районної ради шостого скликання від 29.12.2010 року «Про районний бюджет на 2011 рік».

Про стан реформування медичної галузі та надання медичних послуг населенню району прозвітував головний лікар Козельщинської центральної районної лікарні Іван Радченко. На сесії також прийнята районна Програма сільськогосподарської дорадчої діяльності на період до 2013 року, ухвалено рішення з деяких питань управління майном спільної власності територіальних громад району.