Кошти – на першочергові потреби сільських громад

21 червня 2013 року відбулось пленарне засідання позачергової, двадцять першої сесії Козельщинської районної ради.

Засідання провів голова районної ради Юрій Марченко. У ньому взяв участь голова районної державної адміністрації Сергій Сушко.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерій Виставний доповів про прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету Козельщинського району. Це кошти місцевих бюджетів, які Василівська, Мануйлівська і Хорішківська сільські ради направляють до районного бюджету для забезпечення підвозу учнів, а також для капітального ремонту сільських амбулаторій загальної практики-сімейної медицини. Таким чином, дані кошти будуть спрямовані на виконання районних комплексних програм - розвитку освітньої галузі Козельщинського району на 2011 – 2015 роки та підтримки розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2013-2015 роки. Керівники району Юрій Марченко і Сергій Сушко подякували сільським головам, депутатам місцевих рад за розуміння і співпрацю та запевнили, що всі кошти будуть до копійки витрачені на потреби згаданих сільських громад.

Наступним фінансовим рішенням внесені змін до показників районного бюджету на 2013 рік.

Депутати прийняли кілька рішень, що стосуються управління майном спільної власності територіальних громад сіл і селищ району. Ухвалено також план роботи районної ради на друге півріччя 2013 року.

Голова районної ради Юрій Марченко від численної громади працівників органів місцевого самоврядування, від депутатського корпусу районної ради привітав присутніх у залі державних службовців із їх професійним святом. Кращим державним службовцям району були вручені грамоти та подяки райдержадміністрації та районної ради.

Учитель історії Бреусівської ЗОШ, краєзнавець, член Спілки журналістів України Григорій Сердюк був нагороджений ювілейною медаллю «90 років Козельщинському району».