Увічнили пам’ять видатних земляків

9 серпня відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії Козельщинської районної ради, яке провів голова районної ради Юрій Марченко. У його роботі взяв участь голова райдержадміністрації Сергій Сушко.

Серед основних питань порядку денного було проаналізовано інформації щодо стану злочинності і дотримання законності прокурора Козельщинського району Станіслава Пластуна та начальника Козельщинського РВ УМВС України в Полтавській області Віктора Сербіна.

Профільний заступник голови РДА Яків Калашник доповів про стан підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період.

Депутати прийняли районну цільову Програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013 - 2016 роки.

Не менш важливим було питання про заходи щодо виконання районної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» для забезпечення житлом працівників комунального закладу «Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги», за яким було виділено кошти з районного бюджету для забезпечення житлом завідувача Новогалещинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Про стан реформування медичної галузі, надання медичних послуг населенню Козельщинського району та виконання районних програм з питань охорони здоров’я присутнім доповіли керівники закладів охорони здоров’я району.

Затверджено звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2013 року та прийнято ряд фінансових рішень.

Начальник відділу освіти, сім’ї та молоді Світлана Тригубенко ознайомила присутніх з досить важливим питанням для освітньої галузі – створенням освітніх округів, які планують розпочати свою діяльність з першого вересня 2013 року в таких опорних закладах як Козельщинський НВК та Новогалещинська ЗОШ I-III ступенів.

Погоджено трудові контракти з керівниками навчальних закладів району на 2013-2014 навчальний рік.

Також депутати затвердили персональний перелік особистостей для занесення на Дошку видатних людей Козельщинського краю. Таким чином буде увічнено пам’ять: Михайла Остроградського, Івана Дряпаченка, Андрія Головка, Олеся Гончара, Преподобної мучениці Олімпіади, Віктора Протопопова.