Новини Козельщинського району

30 жовтня у Козельщинському районі відбулася робоча зустріч з народним депутатом України Олексієм Лелюком.

У 2012 році Олексій Лелюк був обраний до Верховної Ради України по Карлівському виборчому округу до якого входить і Козельщинський район.

На зустрічі були присутні депутати обласної ради Олександр Коваленко та Юрій Бульбаха, голова районної ради Юрій Марченко, депутати районної ради, сільські та селищні голови, керівники підприємств, установ, організацій району.

Учасники зустрічі у ході відкритого спілкування пригадали як спільно протягом року вирішували нагальні для територіальних громад Козельщинського району питання, зокрема ремонт навчальних закладів, відкриття дитячих садочків і інше. Разом із тим виступаючі поділилися із народним депутатом та присутніми на зустрічі актуальними проблемами.

Серед піднятих питань зокрема обговорювалося стан фінансування бюджетних установ, необхідність спрощення тендерних процедур і підтримки сільськогосподарських виробників, ефективність використання енергоносіїв, розвиток мережі шкільних і дошкільних закладів, підтримка закладів охорони здоров’я.

Олексій Лелюк розповів про основні напрямки його депутатської діяльності, зупинився на роботі в комітетах Верховної Ради над законопроектами та роботою зі зверненнями виборців і депутатськими запитами.

В ході зустрічі досягнута домовленість щодо підготовки матеріалів для оформлення депутатських запитів з конкретних питань, які були озвучені виступаючими.

Також народний депутат пообіцяв і надалі свою підтримку та всебічне сприяння вирішенню нагальних для громади району питань.