Рік діяльності ради: підсумки та перспективи

5 листопада відбулося пленарне засідання 23-ої сесії Козельщинської районної ради шостого скликання, у роботі якого взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Сушко, депутат обласної ради Юрій Бульбаха, керівники місцевих рад, відділів і управлінь, установ району. Вів засідання голова районної ради Юрій Марченко.

Депутати розглянули 19 питань порядку денного, серед яких – звіт голови районної ради, проблематика, пов’язана із виконанням бюджету району за 9 місяців та внесенням змін до показників бюджету на 2013 рік, діяльністю галузей освіти, охорони здоров’я та управління комунальним майном.

Звітуючи про проведену роботу, Юрій Марченко зосередив увагу на сесійній діяльності районної ради, роботі постійних депутатських комісій, результатах впливу ради на соціально-економічний розвиток району та бюджетний процес. Були названі суми додаткового фінансування по кожній із бюджетних галузей, зроблена детальна характеристика районних програм. Ішла мова і про співпрацю з територіальними громадами, реалізацію проектів їхнього розвитку.

Належну увагу було приділено упорядкуванню правового статусу підприємств та об’єктів комунальної власності, ефективності використання майна. Серед головних досягнень звітного періоду – відкриття двох дитячих садочків, придбання двох автомобілів для амбулаторій сімейної медицини, вагомі успіхи юних вихованців музичної школи на обласних конкурсах, нові перемоги місцевих силачів у змаганнях з пауерліфтингу та вдалі виступи на Чемпіонатах світу, Європи і України вихованців відділення армспорту дитячо-юнацької спортивної школи.

На завершення Юрій Марченко подякував колегам-депутатам, керівникам органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування за співпрацю та всебічну підтримку в реалізації повноважень голови районної ради.

Оскільки всі питання порядку денного заздалегідь були детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій районної ради, то в ході пленарного засідання сесії депутати працювали злагоджено та оперативно. Результатом такої конструктивної роботи стало одностайне ухвалення важливих для громади району рішень.