Ухвалено бюджет та низку районних програм

29 січня відбулася позачергова 25-а сесія Козельщинської районної ради шостого скликання. Вів засідання голова районної ради Юрій Марченко. У сесії взяли участь депутати обласної ради Юрій Бульбаха і Олександр Коваленко, голова райдержадміністрації Сергій Сушко, його заступники, а також головні розпорядники бюджетних коштів, сільські, селищні голови, керівники установ і організацій району.

Перед початком роботи депутати та всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих громадян під час протестних акцій у Києві.

Жвавий інтерес присутніх викликали планові питання, що стосуються підсумків роботи правоохоронних органів району за 2013 рік. Прокурор Станіслав Пластун і начальник Козельщинського РВ УМВС України в Полтавській області Віктор Сербин, озвучивши інформації з даних питань, відповіли на численні запитання депутатів та сільських голів.

Найбільшу увагу присутніх викликав проект районного бюджету. Після обговорення головний фінансовий документ було ухвалено одноголосно. Також внесено зміни до показників районного бюджету на 2013 рік, прийнято інші рішення фінансового характеру.

Депутати прийняли три районні програми - економічного і соціального розвитку району на 2014 рік, розвитку інформаційного простору району на 2014-2016 роки, розвитку архівної справи на 2014 рік.

Рішенням сесії створена комунальна установа «Об’єднаний трудовий архів сільських і селищних рад Козельщинського району», погоджено укладення контракту з директором міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

Сесія завершилась приємною подією: голова райдержадміністрації Сергій Сушко вручив ключ від медичного автомобіля, який за кошти обласного бюджету придбаний для служби екстреної медичної допомоги. Фахівці розповіли про можливості нової спецтехніки та її сучасне медичне обладнання.