Опрацювали нагальну проблематику

12 лютого у залі засідань Козельщинської районної ради відбулися два спільні заходи районної ради та райдержадміністрації. Під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Сушка та заступника голови районної ради Олександра Перепелиці було проведено розширену нараду з приводу прийняття рішення акціонерами ПАТ «Полтаваавтотранс» про закриття Козельщинської автостанції. В обговоренні даного питання взяли участь заступник голови облдержадміністрації, голова постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв’язку Віктор Шадчнєв, голова правління ПАТ «Полтаваавтотранс» Сергій Бутко, депутат обласної ради Юрій Бульбаха. Під час розгляду проблемного питання депутатами районної ради та присутніми було запропоновано декілька шляхів вирішення даної проблеми. Учасники наради дійшли згоди щодо необхідності боротьби з нелегальним перевезенням пасажирів та обов’язковим придбанням квитків на автостанції. Було досягнуто домовленості про усунення в тримісячний строк проблемних питань щодо функціонування Козельщинської автостанції.

Після розширеної наради, під головуванням Олександра Перепелиці відбулася семінар – нарада з сільськими та селищними головами, де були розглянуті досить актуальні питання.

Заступником начальника Козельщинського РВ УМВС України в Полтавській області Миколою Капустою актуалізовано питання про взаємодію з органами місцевого самоврядування при запобіганні крадіжок особистого майна громадян. Далі завідувач Козельщинського районного сектору УДМС України в Полтавській області Олександр Нестеренко пояснив сільським головам порядок перенесення інформації з домових і господарських книг у сільських і селищних радах на картки форм А і Б. Також завідувачем сектору з питань діяльності правоохоронних органів та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Анатолієм Вірченком були доведені до відома заходи з попередження корупції в органах місцевого самоврядування на 2014 рік. Керуючий справами районної ради Юрій Череп доповів присутнім про інформацію, що надійшла для інформування сільським та селищним радам.