Опрацювали проблематику АПК

17 лютого у залі засідань Козельщинської районної ради під головуванням голови районної ради Юрія Марченка та голови райдержадміністрації Сергія Сушка відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району, сільськими (селищними) головами. У роботі наради також взяли участь прокурор Козельщинського району Станіслав Пластун та начальник Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області Андрій Звонков.

Учасники наради обговорили питання, пов’язані із розглядом звернення депутатів районної ради, які представляють асоціацію фермерів та раду сільськогосподарських товаровиробників Козельщинського району.

В основі звернення лежать проблеми, пов’язані із застосуванням пільгового режиму оподаткування для сільськогосподарських виробників, сплатою фіксованого сільськогосподарського податку та державною реєстрацією земельних ділянок і договорів оренди землі.

На зустрічі виступили депутати районної ради Богдан Боровицький, Григорій Чикриж, Анатолій Срібний, Сергій Сушко та інші.

Начальник Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Андрій Звонков охарактеризував завдання податкових органів щодо виконання доходної частини бюджету, в тому числі, щодо забезпечення надходження коштів від використання землі, а також відповів на запитання учасників наради.

У підсумку присутні відзначили, що необхідно запровадити практику систематичного проведення таких тематичних зустрічей, які сприятимуть створенню умов для розвитку сільськогосподарського виробництва, ефективного використання земельних ресурсів і забезпечення стабільного надходження коштів від використання землі до місцевих бюджетів.