Закликали захистити територіальну цілісність України

4 березня відбулося пленарне засідання позачергової 26 сесії Козельщинської районної ради за участі депутатів обласної ради Юрія Бульбахи, Олександра Коваленка, сільських, селищних голів, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації, керівників територіальних підрозділів органів державної виконавчої влади, представників районних організацій політичних партій. Провів засідання голова районної ради Юрій Марченко.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників масових протестних акцій у Києві та в інших містах України.

Розгляду планових питань передувало обговорення найактуальнішої проблеми, яка хвилює сьогодні всіх жителів району і співвітчизників, стала приводом для скликання позачергової сесії – питання про суспільно-політичну ситуацію в країні.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Юрій Марченко констатував, що ситуація у державі змінюється щодня і щогодини, іде великий потік різної інформації, яку потрібно аналізувати, робити зважені і продумані висновки. Голова районної ради запропонував депутатам, представникам територіальних громад та районних організацій політичних партій прийняти спільну заяву про суспільно-політичну ситуацію в країні. Юрій Марченко зачитав текст заяви, яка була підтримана одностайно. У заяві засуджуються дії колишнього Президента України, які призвели до російського військового втручання, дестабілізації ситуації в Автономній Республіці Крим. Представники громади району закликають згуртуватись представників усіх політичних сил з метою захистити суверенітет та територіальну цілісність України.

Потім слово узяв голова районної державної адміністрації Сергій Сушко. Він оголосив про своє рішення про відставку у зв’язку зі зміною вертикалі виконавчої влади, водночас подякував за співпрацю як членам своєї команди, так і опонентам, побажав конструктивної роботи наступникам і закликав усіх, хто був чи буде в опозиції, ніколи не діяти за принципом «чим гірше, тим краще».

В обговоренні питання взяли участь депутати районної ради від партії «Батьківщина» Григорій Чикриж, Олександр Троцький, голова районної організації ВО «Свобода» Галина Міщенко, заступники голови РДА Анатолій Срібний ( депутат районної ради, Партія Регіонів), Тетяна Бутенко.