Соціальне партнерство у дії

25 липня відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії Козельщинської районної ради, яке провів голова районної ради Юрій Марченко.

У роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Григорій Чикриж, заступники голови районної державної адміністрації та районної ради, депутати обласної ради Олександр Коваленко та Юрій Бульбаха, головні розпорядники бюджетних коштів, сільські та селищні голови, керівники підприємств, установ і організацій.

На початку засідання голови районної ради та райдержадміністрації урочисто вручили ключі від автомобіля для Мануйлівської АЗПСМ, який було надано у вигляді безповоротної благодійної допомоги відповідно до Договору про соціальне партнерство та участь у розвитку соціальної сфери Козельщинського району з ВАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат».

У ході роботи депутати розглянули ряд фінансових рішень: «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року», «Про прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету Козельщинського району», «Про укладання угод про передачу міжбюджетних трансфертів», «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік».

Депутати затвердили рішення «Про укладання Договору про соціальне партнерство та участь у розвитку соціальної сфери Козельщинського району Полтавської області з Відкритим акціонерним товариством «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» та внесли зміни до аналогічного попередньо прийнятого рішення двадцять сьомої сесії районної ради шостого скликання від 30 квітня 2014 року.

Було прийнято рішення щодо продовження участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2014 року.

Депутати схвалили рішення «Про заходи щодо забезпечення надання допомоги громадянам, що опинилися в складних життєвих обставинах та тимчасово перебувають на території Козельщинського району». Питання стосується використання майна комунальної власності територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району та створення належних умов для надання допомоги Всеукраїнській громадській організації «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб з інтелектуальною недостатністю» для тимчасового розміщення громадян і сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах та тимчасово перебувають на території Козельщинського району.

Голова районної ради Юрій Марченко та голова райдержадміністрації Григорій Чикриж детально проінформували присутніх щодо формування місцевого загону самооборони та організації взаємодії в питаннях мобілізаційної роботи. Також депутати обговорювали питання взаємодії з правоохоронними органами щодо запобігання правопорушень, підтримки фізкультури і спорту в районі та необхідності посилення контролю за дотриманням чинного земельного та податкового законодавства.

Депутати утворили тимчасову комісію для вивчення питань дотримання земельного законодавства, у тому числі – використання земельної ділянки загальною площею 300,5 га, яка знаходиться на території Солоницької сільської ради Козельщинського району та надавалась для використання Галещинській біофабриці. Планується проводити інвентаризації земельних ділянок. Про результати своєї роботи комісія інформуватиме сесію.