Затвердили і скоригували низку районних програм

3 квітня голова Козельщинської районної ради Юрій Марченко провів пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради шостого скликання. У його роботі взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Перепелиця, головні розпорядники бюджетних коштів, сільські та селищні голови, керівники установ і організацій району.

Депутати розглянули питання, які представив начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерій Виставний: щодо затвердження звіту про використання районного бюджету за 2014 рік; внесення змін до показників районного бюджету 2015 року; прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету Козельщинсокго району.

Завідувач сектору економіки райдержадміністрації Павло Іванко доповів про програми економічного і соціального розвитку Козельщинського району на 2015 рік та розвитку малого підприємництва на 2015-2017 роки. Також присутні заслухали звіт про виконання Програми малого підприємництва. Після обговорення запропоновані рішення були прийняті одноголосно.

З освітнього напрямку було розглянуто цілий блок питань, що стосуються внесення змін до нині діючих програм, затвердження Статутів дошкільних навчальних закладів Козельщинського району та погодження розірвання укладених контрактів із керівниками навчальних закладів.

Депутатами було прийнято й ряд рішень з медичної проблематики, які були детально обговорені на засіданні постійних комісій. Головний лікар Козельщинської ЦРЛ Сергій Колесніков представив на розгляд депутатів питання стосовно: впорядкування лікування стаціонарних хворих у Козельщинській ЦРЛ; надання дозволу на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської центральної районної лікарні у безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички окремого індивідуального визначеного майна Козельщинській селищній територіальній громаді та ряд інших питань.

Також, затверджено список народних засідателів Козельщинського районного суду.

Присутні взяли до відома інформацію прокурора Козельщинського району Станіслава Пластуна щодо стану законності, заходів з її зміцнення та результатів діяльності органів прокуратури на території Козельщинського району.

У зв’язку з незаконним використанням земельної ділянки на території Солоницької сільської ради, депутатами районної ради було прийнято рішення направити звернення щодо необхідності забезпечення законності при виділенні та використанні земельних ділянок і розширення повноважень органів місцевого самоврядування при вирішенні земельних питань.