Мужність і біль Чорнобиля

24 квітня у Козельщинській центральній районній бібліотеці з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та увічнення пам’яті жертв техногенної катастрофи відбулася година – спомин: «Мужність і біль Чорнобиля».

Учнівські колективи Козельщинського НВК піснями та віршованими рядками привітали ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Традиційним стало обговорення проблемних питань, що наразі турбують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме для цього на зустріч з керівництвом районної ради та райдержадміністрації було запрошено керівництво пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту райдержадміністрації, закладів охорони здоров’я та інших установ та організацій, що так чи інакше пов’язані з обслуговуванням громадян, що мають статус учасника ліквідації наслідків Чорнобильської АЕС.

З усіх питань спеціалістами були надані вичерпні відповіді та підготовлені відповідні доручення. Зокрема на зустрічі обговорювалися питання виділення коштів для фінансування чорнобильських програм з районного бюджету.

Присутні бажали Чорнобильцям міцного здоров’я та висловлювали щиру вдячність за їх самовідданість і подвиг. Зокрема депутат районної ради голова райдержадміністрації Олександр Перепелиця наголосив на тому, що учасники ліквідації на ЧАЕС – це справжні герої, чий подвиг є прикладом для наслідування, обов’язок держави - зробити все, щоб наші герої відчували належну увагу, підтримку і допомогу.

Учасники заходу вшанували пам'ять про загиблих ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання та покладанням вінка до пам’ятного знаку Героям – ліквідаторам на ЧАЕС.