Позачергова сесія районної ради

22 травня відбулося пленарне засідання позачергової тридцять четвертої сесії Козельщинської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Юрій Марченко. У сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Перепелиця, головні розпорядники бюджетних коштів, сільські та селищні голови, керівники установ і організацій району. До сесії відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, де були розглянуті всі питання, включені до проекту порядку денного сесії. Офіційно та урочисто на початку сесії військовий комісар Єдуард Марченко, голова районної ради Юрій Марченко та голова райдержадміністрації Олександр Перепелиця вручили керівникам підприємств району Подяки, за належне виконання військово-транспортних обов’язків та за сприяння військовому комісаріату у проведенні мобілізаційних заходів.

 

На сесії депутати розглянули ряд фінансових питань, з яких доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерій Виставний, а саме: про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року; про прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету Козельщинського району; про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік та про передачу міжбюджетних трансфертів з районного бюджету.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Жайворонок доповідав з наступних питань: Про укладання угоди про передачу міжбюджетних трансфертів Кременчуцькій міській раді на надання послуг із соціальної реабілітації дітей-інвалідів, які проживають на території Козельщинського району та Про Програму організації оплачуваних громадських робіт для учнівської молоді в період літніх канікул на 2015 рік.

З освітнього напрямку були розглянуті питання, що стосуються укладання трудових контрактів із керівниками навчальних закладів району та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району та знаходиться на балансі відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

Також депутатами районної ради було прийняти ряд рішень, що стосуються медичної галузі району. Зокрема в.о. головного лікаря Козельщинської ЦРЛ Надія Бандура доповіла з питань: Про внесення змін до рішення тридцятої сесії районної ради шостого скликання від 31.10.2014 року, Про затвердження Нової редакції Статуту Козельщинської центральної районної лікарні та Про надання дозволу на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської центральної районної лікарні у безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички окремо індивідуально визначеного майна комунальному закладу «Козельщинському центру первинної медико-санітарної допомоги».

Також депутати розглянули питання Про звернення, щодо необхідності виділення додаткових коштів на оплату енергоносіїв у закладах охорони здоров'я.