Друге пленарне засідання сесії районної ради

14 серпня голова Козельщинської районної ради Юрій Марченко провів друге пленарне засідання чергової тридцять п’ятої сесії районної ради шостого скликання. Разом із депутатами районної та обласної рад у сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Перепелиця, заступники голови райдержадміністарції, головні розпорядники бюджетних коштів, сільські та селищні голови, керівники установ і організацій району, представники правоохоронних органів та засобівмасової інформації.

До сесії відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, де були розглянуті всі питання, включені до проекту порядку денного сесії.

Учасники пленарного засідання вшанували хвилиною мовчання пам’ять земляка Батира Руслана, який був мобілізований 4 лютого цього року та 31 липня трагічно загинув у с. Авдіївка, Донецької області, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

На початку засідання депутати заслухали звіт начальника Козельщинського РВУМВС України в Полтавській області Миколи Терещенка стосовно діяльності органів правопорядку та виконання районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2010-2015 роки (за 2014 рік та І півріччя 2015 року). В ході розгляду питання, присутні мали змогу обговорити ряд проблемних питань, які пов’язані з дотриманням правопорядку.

На сесії депутати розглянули ряд фінансових питань, з яких доповіла заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Алла Сокологорська. Зокрема вона зупинилася на затвердженні розпоряджень голови райдержадміністрації, внесенні змін до показників районного бюджету та прийнятті міжбюджетних трансфертів.

Також депутатами районної ради була затверджена районна цільова Програма профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на 2015-2016 роки, з якої доповіли головний лікар Козельщинської ЦРЛ Сергій Колесніков та головний лікар комунального закладу «Козельщинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Світлана Михайлова.

Депутати продовжили контракт з головним редактором районної газети «Козельщиньскі вісті» Надією Литвин.

З освітнього напрямку депутати погодили укладання трудових контрактів з керівниками навчальних закладів, які належать до спільної власності територіальних громад сіл і селищ району. Також було погоджено дострокове розірвання контрактів з керівниками двох навчальних закладів. Офіційно та урочисто голова районної ради Юрій Марченко та голова райдержадміністрації Олександр Перепелиця вручили грамоту директору Василівської ЗОШ І-ІІ ступенів Василю Маляренку, який присвятив 29 років свого життя освітній галузі. Також депутати внесли зміни до рішення з оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів району шляхом ліквідації двох загальноосвітніх шкіл.

Згідно до висловленою пропозиції депутатом районної ради Анатолієм Дніпровським, на першому пленарному засіданні 35 сесії районної ради шостого скликання, на розгляд другого пленарного засідання було винесено питання стосовно направлення звернення депутатів Козельщинської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України з приводу підвищення тарифів на комунальні послуги та було прийнято відповідне рішення