Обговорили казначейську проблематику

21 серпня у Козельщинському районі з робочим візитом побувала голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз, яка провела галузеву нараду за участі начальника Головного управління ДКСУ у Полтавській області Олега Чепурного, голови районної ради Юрія Марченка, заступника голови РДА Світлани Тригубенко, сільських та селищних голів, керівників казначейської та фінансової служб, розпорядників та одержувачів бюджетних коштів усіх рівнів.

— Такі наради я планую провести у кожному районі області, України, — сказала керівник ДКС України. — Ми повинні спілкуватися, чути один одного, Київ має чути низи, вивчати ваші проблеми і, по можливості, їх вирішувати. А ми, у свою чергу, повинні вам надавати інформацію із перших вуст про поточний стан бюджету і його перспективи.

Тетяна Слюз ознайомила присутніх із поточною ситуацією у сфері бюджету й фінансів, перспективами бюджетного законодавства, казначейського обслуговування, децентралізації влади, податкового, земельного законодавства. Нагадала, зокрема, про низку змін, особливо у дохідній частині бюджету, у результаті чого з’явилися нові види податків, такі, як акцизний.

Окремо зупинилася на перевагах децентралізації й об’єднання територіальних громад. Чільне місце зайняла розмова про переваги нової системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Голова Державної казначейської служби України відповіла на запитання присутніх стосовно вдосконалення й активізації забезпечення податкових надходжень до місцевих бюджетів, а також побажала очільникам громад успіхів на майбутніх виборах, мудрості й виваженості у прийнятті рішень.