Позачергово ухвалили нагальні рішення

29 вересня голова Козельщинської районної ради Юрій Марченко провів пленарне засідання позачергової тридцять шостої сесії районної ради шостого скликання. У його роботі взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Перепелиця, заступник голови райдержадміністарції Світлана Тригубенко, начальник фінансового управління райдержадмінінстрації, головні розпорядники бюджетних коштів, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

До сесії відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, де були розглянуті всі питання, включені до проекту порядку денного.

Терміновість проведення позачергової сесії була викликанна необхідністю прийняття до дня проведення сесії обласної ради рішення, пов’язаного із забезпеченням житлом лікарів.

На сьогодні однією з нагальних потреб територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району є забезпечення житлом медичних працівників. Саме тому, задля якнайскорішого вирішення даної проблеми, було розглянуто питання «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл і селищ Козельщинського району, на баланс Козельщинської центральної районної лікарні, майна, яке буде використовуватися для забезпечення житлом медичних працівників комунальних закладів району».

Також невідкладно потребувало вирішення питання прийняття від сільських рад району міжбюджетних трансфертів до бюджету Козельщинського району, які будуть направлені на виконання районних Програм, в тому числі і на виконання районної комплексної Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей - мешканців Козельщинського району на 2015 рік

Для забезпечення цільового використання коштів, переданих із сільського бюджету коштів, комісіями було прийнято рекомендації «Про погодження проведення капітального ремонту в Бреусівській АЗПСМ по вул. Гончара, 61 А в с.Бреусівка Козельщинського району та рекомендовано погодити проведення капітального ремонту вищевказаної АЗПСМ».