Домовились про співпрацю у бюджетних питаннях

15 грудня голова Козельщинської районної ради Юрій Марченко провів перше пленарне засідання позачергової другої сесії районної ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь депутат обласної ради Олександр Коваленко, голова райдержадміністрації Олександр Перепелиця, сільські та селищні голови, керівники установ і організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Депутати прийняли рішення стосовно обрання голів постійних комісій районної ради, розглянули ряд фінансових питань, з яких доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Валерій Виставний. Зокрема, затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців цього року, внесли зміни до показників районного бюджету на 2015 рік та затвердили прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету.

Депутат обласної ради Олександр Коваленко вніс пропозиції щодо проведення спільно із сільськими та селищними радами району детального аналізу стану надходжень до місцевих бюджетів та раціонального використання цих коштів.

На пленарному засіданні був затверджений Регламент Козельщинської районної ради сьомого скликання.

Також були розглянуті й інші питання, пов’язані з управлінням майном спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, та по кожному з них були прийняті відповідні рішення.