Скоригували діючі та ухвалили нові програми

22 квітня відбулася позачергова шоста сесія Козельщинської районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої провів голова районної ради Юрій Марченко. У його роботі взяли участь керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські, селищні голови, керівники підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів та представники засобів масової інформації.

Передувало пленарному спільне засідання постійних комісій районної ради, де були розглянуті всі питання, включені до проекту порядку денного позачергової сесії.

Начальник фінансового управління Валерій Виставний доповів з блоку фінансових питань. Депутати затвердили міжбюджетні трансферти до районного бюджету, внесли зміни до його показників на 2016 рік.

Начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Ігор Жайворонок представив на розгляд депутатів проект рішення «Про укладання угоди про передачу міжбюджетних трансфертів Кременчуцькій міській раді на надання послуг із соціальної реабілітації дітей-інвалідів, які проживають на території Козельщинського району», а начальник відділу культури і туризму Віктор Мокієнко ознайомив присутніх з проектом Програми розвитку культури Козельщинського району на 2016-2020 роки. Депутати затвердили названі проекти, а також внесли зміни до районної комплексної Програми «Турбота» і до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки. Проект останньої на розгляд присутніх представив начальник відділу освіти, сім’ї та молоді РДА Олег Кабаченко.

Стосовно передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, що знаходиться на балансі Козельщинської центральної лікарні інформував головний лікар ЦРЛ Сергій Колесніков.

Потому депутати одностайно висловили стурбованість з приводу необхідності посилення заходів безпеки на об’єктах залізничного транспорту в населених пунктах району, стосовно чого було прийнято відповідне звернення до вищих органів влади.

З усіх питань порядку денного сесії були ухвалені відповідні рішення.

На завершення зібрання начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Віктор Мокієнко ознайомив присутніх із заходами, які будуть проведені до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії, до Дня пам'яті і примирення та до Дня Перемоги на території Козельщинського району, запросив присутніх на щорічне традиційне обласне свято «Козацької слави, цілюще джерело», яке заплановано на 4 червня.