Опрацювали питання проекту порядку денного сесії

8 червня відбулося спільне засідання постійних комісій Козельщинської районної ради, в якому взяли участь голова районної ради Юрій Марченко, голова райдержадміністрації Олександр Перепелиця, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Троцький, заступник голови райдержадміністрації Світлана Тригубенко, керівники установ і організацій району, розпорядники бюджетних коштів

Спершу були розглянуті фінансові питання, що стосуються міжбюджетних трансфертів та районного бюджету. Наступним блоком порядку денного були питання про Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу району за пріоритетними напрямками на 2016-2017 роки, про технічне і фінансове забезпечення подальшого збереження, вдосконалення та розвитку систем централізованого оповіщення і зв’язку на 2016-2020 роки, про розвиток цивільного захисту району на період до 2020 року.

Також депутати розглянули питання щодо оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів району на 2016-2017 навчальний рік та про надання дозволу на безоплатну передачу майна спільної власності громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської центральної районної лікарні, щодо укладення трудового контракту тощо.

Ще одним важливим питанням було про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Мануйлівської сільської ради.

Постійні комісії опрацювали проект плану роботи районної ради на друге півріччя 2016 року. Потому розглянули звернення депутатського корпусу щодо відміни нормативно-правових актів, які погіршують та ускладнюють умови для ведення малого бізнесу, питання щодо необхідності внесення змін до раніше прийнятих рішень.

Всі питання порядку денного рекомендовано до розгляду на сесії.