Відбулася сесія Козельщинської районної ради

10 червня відбулася сьома сесія районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Юрій Марченко. У роботі сесії взяли участь депутати районної ради, сільські (селищні) голови, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські, селищні голови, керівники підприємств, установ, організацій району, представники різноманітних засобів масової інформації.

На початку пленарного засіданні депутати заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Валерія Виставного, який доповів про необхідність затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року, прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету Козельщинського району та внесення до показників районного бюджету на 2016 рік.

Далі керівник Кобеляцької місцевої прокуратури Лариса Коба проінформувала присутніх про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органу прокуратури за 2015 рік.

Наступним питанням порядку денного сесії був звіт голови райдержадміністрації Олександра Перепелиці про здійснення виконавчої влади на території району та реалізацію повноважень, делегованих районною радою. Депутати мали змогу детально ознайомитися з основними показниками соціально-економічного розвитку району, пріоритетними напрямками роботи районної влади, досягненнями та проблемними питаннями над якими планується спільно працювати в інтересах територіальної громади.

У ході засідання сесія районної ради затвердила ряд районних програм, а саме: Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Козельщинського району за пріоритетними напрямками на 2016-2017 роки, яка передбачає підтримку аграрного комплексу та розвиток його напрямків, Програму технічного і фінансового забезпечення, подальшого збереження, вдосконалення та розвитку систем централізованого оповіщення і зв’язку на 2016-2020 роки, комплексну Програму розвитку цивільного захисту Козельщинського району на період до 2020 року.

Начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Олег Кабаченко доповів про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії районної ради шостого скликання «Про оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів району на 2015-2016 навчальний рік» від 21 липня 2015 року, про оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів району на 2016-2017 навчальний рік та надання у позичку комунального майна Приліпській територіальній громаді.

Також депутати погодили надання у позичку майна комунальній установі «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», з даного питання доповів головний лікар Козельщинської ЦРЛ Сергій Колесніков.

Важливим блоком були питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Мануйлівської сільської ради.

Потім сесія розглянула і прийняла два звернення депутатського корпусу щодо відміни нормативно-правових актів, які погіршують та ускладнюють умови для ведення малого бізнесу, а також з приводу необхідності упорядкування виділення земельних ділянок.

Депутати опрацювати і затвердили план роботи районної ради на друге півріччя 2016 року та розглянули ряд інших питань порядку денного.