Новини Козельщинського району

22 червня біля пам’ятника Невідомому солдату та меморіалу Великої Вітчизняної війни на чолі з головою районної ради Юрієм Марченком та першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Троцьким зібралась громадськість селища, працівники відділів і управлінь райдержадміністрації, працівники підприємств, установ, організацій району, працівники районної бібліотечної системи, представники ЗМІ для відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

До учасників мітингу звернувся голова Козельщинської районної ради Юрій Марченко, який у своєму виступі зазначив, про ті страшні події, які охопили землі нашої неньки України. Про ті страшні втрати, які понесла Україна у роки здавалося б нескінченних страждань та лиха від Великої Вітчизняної війни.

Голова районної ради нагадав усім присутнім про священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму, оберігати спокій і злагоду у суспільстві задля майбутнього українського народу, задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до перемоги.

Очільники району разом із громадськістю та трудовими колективами райцентру поклали вінок до пам’ятника невідомому солдатові.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували душі померлих у Великій Вітчизняній війні та згадали загиблих воїнів, що були учасниками антитерористичної операції.