Провели друге пленарне засідання сесії

5 серпня відбулося друге пленарне засідання восьмої сесії Козельщинської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Юрій Марченко. У його роботі взяли участь народний депутат України Андрій Река, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські, селищні голови, очільники підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Передувало пленарному засідання постійної комісії районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджетно-фінансової діяльності, економічного і соціального розвитку громад, управління спільною власністю територіальних громад сіл і селищ району за участю голів постійних комісій районної ради та представників політичних партій, представлених у районній раді, де були розглянуті всі питання, включені до проекту порядку денного чергової сесії.

Начальник фінансового управління Валерій Виставний доповів про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік. З ряду питань порядку денного поінформував начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Ігор Жайворонок, зокрема, щодо внесення змін до рішення тридцятої сесії районної ради шостого скликання від 18 грудня 2014 року «Про затвердження районної комплексної Програми «Турбота» на 2015-2016 роки», спрямування якої передбачає розвиток адресної допомоги соціально вразливим верствам населення та соціальна підтримка сім’ї і дітей.

Наступним питанням було внесення змін до деяких рішень районної ради щодо організації діяльності виконавчого апарату районної ради.

Також депутати одностайно висловили стурбованість з приводу ситуації, яка склалася з комунальними тарифами, зокрема в енергетичній складовій. Адже суттєве здорожчення комунальних тарифів дають суттєвий поштовх до загального зростання цін та тарифів. В зв’язку з цим було прийнято відповідне рішення.

Земельним питанням також була приділена суттєва увага. Депутати одноголосно підтримали пропозицію направити матеріали звернень депутатського корпусу до постійної комісії обласної ради.

Наприкінці сесійного засідання було заслухано інформацію представника Козельщинського військового комісаріату Ігоря Турчина, який наголосив на необхідності співпраці з сільськими, селищними радами, підприємствами, установами району для проведення якісного обліку військовозобов’язаних.