Відбулася позачергова сімнадцята сесія районної ради

24 листопада відбулося пленарне  засідання позачергової сімнадцятої  сесії районної ради. Вів засідання голова районної ради Юрій Марченко. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Перепелиця, заступники голови райдержадміністрації, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, селищні, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронніх органів, журналісти.

Депутати та запрошені вшанували хвилиною мовчання пам'ять жертв голодоморів.

Потому сесія розглянула та підтримала проекти рішень: «Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року», «Прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету Козельщинського району на 2017 рік», «Внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік», «Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання», «Про затвердження Положення про надання повноцінної та безоплатної медичної допомоги вагітним та породіллям мешканкам Козельщинського району від 14 липня 2017 року».

Депутати погодили майнові питання, що стосуються передачі майна у безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички, та затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

За результатами голосування, районна рада підтримала проекти рішень: «Про внесення змін до рішення сьомої сесії Козельщинської районної ради сьомого скликання», «Про оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів району на 2016-2017 навчальний рік від 10 червня 2016 року» та «Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання «Про створення юридичної особи Хорішківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Пролісок» Козельщинської районної ради Полтавської області» від 08 грудня 2016 року».

Було також розглянуто ряд кадрових питань.