Відбулася позачергова дев’ятнадцята сесія районної ради сьомого скликання

26 січня відбулося пленарне  засідання позачергової дев’ятнадцятої  сесії районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Юрій Марченко. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Перепелиця, його заступники, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські, селищні голови, керівники підприємств, установ, організацій району, правоохоронні органи, журналісти.

Відповідно до порядку денного, депутати заслухали звіт про роботу голови районної ради  Юрія Марченка, в якому очільник району  розповів про  результати річної роботи депутатського корпусу.

Потому сесія розглянула фінансові питання: внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік та прийняття міжбюджетних трансфертів до районного бюджету на 2018 рік. По питанню інформував начальник фінансового управління Валерій Виставний.

Депутати також розглянули питання  про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання  «Про районну комплексну Програму «Турбота» на 2017-2018 роки», «Про надання дозволу на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району, яке знаходиться на балансі Козельщинської районної ради в безоплатне тимчасове користування на умовах договору позички окремо індивідуально визначеного майна», затвердили районну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки та районну Програму підтримки розвитку Козельщинської центральної районної лікарні на 2018-2020 роки тощо.

Наприкінець, шляхом таємного голосування, 16 депутатів із 22 підтримали рішення про висловлення недовіри голові Козельщинської райдержадміністрації Олександру Перепелиці.