Шана живим й данина пам’яті полеглим у боротьбі за визволення

На вихідних голова Кременчуцької районної ради Василь Кравченко завітав у село Пришиб Кременчуцького району на святкові заходи з нагоди 68-ї річниці визволення села від німецько-фашистських загарбників. Урочистий мітинг біля пам’ятника воїнам-визволителям відкрила Пришибський сільський голова Валентина Городянко. Був присутнім на ньому і живий свідок тих подій – учасник бойових дій Кирило Прокопенко. Окремі слова вдячності висловив йому Василь Кравченко та вручив в знак подяки подарунок від сільської громади. Після покладання квітів до могил загиблих воїнів останні військові почесті на честь переможців прогриміли військовим салютом.

 

Після мітингу голова районної ради Василь Кравченко з подарунками відвідав одиноких пенсіонерів, які перебувають у Пришибському стаціонарному відділенні для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян. На сьогодні там проживає 38 стареньких, якими опікується завідуюча цим закладом Ганна Галушкіна. Як з’ясувалося в ході розмови, пенсіонерам конче необхідний ще один телевізор, адже у кожного свої смаки і уподобання, в тому числі і щодо перегляду телепередач. Вислухавши всі побажання, Василь Кравченко пообіцяв за рахунок спонсорської допомоги вирішити це питання в найкоротший термін.

У цей час на місцевому стадіоні уже розпочався святковий концерт. Усіх бажаючих запрошували на частування місцеві господині. Школа, підприємці, фермери, агроформування облаштували виставки та продаж товарів.

Честь розрізати святковий коровай місцева громада надала Василю Кравченку та Віталію Роботі, бувшому Пришибському сільському голові, ветерану органів місцевого самоврядування.

А потім були ще солдатська каша і бойові сто грамів з присмаком гіркоти від болю втрат. Адже з кожним роком все менше учасників тих подій можуть поділитися спогадами про величні події 1943 року, коли ярмо фашизму було навіки скинуто з Кременчуччини.