Новини Кременчуцького району

Відбулася п'ята сесія районної ради сьомого скликання

22 квітня відбулося пленарне засідання п’ятої сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Олександр Тютюнник, сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Насампереддепутатисформували порядок денний, кудидодатково за рекомендаціями постійних комісій та Президії було внесено три питання. Також депутати погодили регламент своєї роботи та затвердили склад лічильної комісії, яка мала провести поіменне голосування згідно прийнятих на минулій сесії змін до Регламенту районної ради сьомого скликання. Цього дня головою лічильної комісії було обрано Валентину Бугаєць, члени комісії – Юрій Бессусідній та Катерина Шушвал.

Далі депутати розглянули та одноголосно затвердили ряд проектів рішень.

Бурхливе обговорення супроводжувало прийняття запиту депутата Луценка С.В. Питання стану доріг давно наболіло, депутати Микола Черниш, Василь Кравченко, Дмитро Колотієвський, Олександр Кузнєцов та інші висловили свою думку з цього приводу. Виступив перед присутніми начальник філії «Глобинськийрайавтодор» ДП «Полтавський облавтодор» Віталій Водолазький.

Загаломцього дня булорозглянуто14питань та прийнято 13 рішень сесії.

У "Різному" виступилидепутатирайонної ради Іван Білоус, Сергій Луценко, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник. Голова районної ради ветеранів Олексій Щербуха закликав усіх долучитися до підготовки святкувань до Дня Перемоги.

 

Депутати Кременчуцького району – перші

25 квітня на базі Кременчуцького педагогічного училища імені А.С. Макаренка у рамках проведення обласної спартакіади серед депутатів місцевих рад всіх рівнів, яка триває на Полтавщині з 25 по 27 квітня, проводилися змагання з волейболу та мініфутболу.

Цього дня депутатські збірні з Кременчука,Комсомольська, Кременчуцького, Козельщинського і Глобинського районів зустрілися у спортивному бою. У змаганнях з волейболу волейболісти Кременчуччинипоступилися першим місцем глобинцям. А в надзвичайно напружених іграх з міні-футболу з переможними рахунками (Кременчуцький р-н - Кременчук 6:1,Кременчуцький район - Комсомольськ -2:0, Кременчуцький р-н - Козельщинськийр-н- 2:0) завоювали перше місце.

 

 

Тривожні дзвони Чорнобиля

26 квітня у Ялинцівському сільському будинку культури відбувся тематичний захід, присвячений 30-й річниці Чорнобильської трагедії «Дзвони Чорнобиля». Взяли участь у заходах голова районної ради Андрій Дрофа, заступник голови районної ради Едуард Скляревський, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, сільські голови, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, небайдужа громадськість.

Перед присутніми виступили голова районної ради Андрій Дрофа, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник,Володимир Горпинко - ліквідатор наслідків Чорнобильської трагедії, мешканець села Потоки. Очільники району подякували чорнобильцям за їхній подвиг, побажали здоров’я, сімейного затишку, чистого і мирного неба над головою.

За мужність і героїзм, готовність до самопожертви заради людства учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС були нагороджені Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Жителька села Вільна Терешківка Юлія Ющенко, яка є авторкою книги «Чорнобильська віхола» про пережиту атомну трагедію, продекламувала два твори із своєї книги «В пам'ять загиблих Чорнобильців» та «Чорнобилю».

Учасники художньої самодіяльності району підготували для присутніх трепетні і душевні пісні та танцювальні композиції.