Ухвалили актуальні рішення

27 липня відбулося пленарне засідання сьомої сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У його роботії взяли участь депутат обласної ради Валерій Чечель, голова районної державної адміністрації Андрій Безкоровайний, сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Перед початком роботи голова районної ради Андрій Дрофа та заступник голови Едуард Скляревський вручили батькам загиблих воїнів АТО свідоцтва про занесення до Книги Пошани обласної ради їхніх синів – Сергія Кобицького та Віталія Кондакова. Усі присутні стоячи подякували Панюті Вірі Федорівні та Кондаковим Надії Костянтинівні та Олексію Дмитровичу за виховання синів.

Перед депутатами виступили жителі села Єристівка, які вимагали звернути увагу на важкий стан їхнього села, погану екологію та проблеми зі здоров'ям усіх, хто проживає у цій місцевості.

Потому депутати затвердили порядок денний, внесли до нього шість додаткових питань та перейшли до розгляду проектів рішень.

Першими розглянули запити про підвищення розмірів соціальних стандартів та щодо індексації грошових доходів населення, які представив депутат Ігор Близнюк, далі заслухали звернення про несправедливі комунальні тарифи від депутата Катерини Шушвал.

Виступив із запитом про стан доріг депутат Сергій Луценко. Володимир Мудрий оголосив звернення про об'єктивне розслідування ситуації з Інтернет Сервіс Провайдером ЛІНК.

Потому депутати розглянули зміни до ряду районних програм. Погодили звіт про виконання районного бюджету за півріччя та внесли зміни до показників бюджету на 2016 рік.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Кременчуцького відділення Кременчуцького відділу ГУ Національної поліції Олег Стешенко представив інформацію "Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів Національної поліції на території Кременчуцького району у І півріччі 2016 року".

Одноголосно прийняли депутати також інформацію «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у І півріччі 2016 року».

У "Різному" виступив депутат обласної ради Валерій Чечель, який повідомив про зміни до Перспективного плану формування території громад Полтавської області, які обласна рада планує затвердити на черговому пленарному засіданні. Депутати вирішили додатково внести у порядок денний ще одне питання та ухвалили відповідне звернення до обласної ради та облдержадміністрації.

Також у "Різному" виступилидепутати Микола Черниш, Ганна Капустян, активіст Олег Савченко, директор Садківської ЗОШ І-ІІІ ст. Тамара Бондаренко та інші.