Відшкодування втрат на 16,9 млн грн забезпечили полтавські аудитори протягом січня – квітня 2018 року

Працівники Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 16,9 млн грн протягом січня-квітня 2018 року.

Державні аудитори  попередили порушень у сфері закупівель на загальну суму 656,7 млн грн шляхом відміни торгів та розірвання договорів.

До установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано 32 заходи впливу: у 13 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 6 – призупинено бюджетні асигнування, у 12 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на 3,2 млн грн та одному розпоряднику зменшено бюджетних призначень на суму 12,8 тис. грн.

За порушення бюджетного законодавства складено та направлено до суду 3 адміністративні протоколи, за порушення законодавства про закупівлі - 4 адміністративні протоколи.

За порушення фінансової дисципліни 98 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

До Державної служби фінансового моніторингу України направлено 4 інформації про запобігання та протидію легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму майже 11,5   млн грн.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області