Про результати ревізії Пирятинської центральної районної лікарні

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведена ревізія в  Пирятинській центральній районній лікарні за ІІІ квартал 2011 року.

Пирятинська центральна районна лікарня  підзвітна і підконтрольна Пирятинській районній адміністрації, фінансується за рахунок коштів  міського бюджету.

Загальна суму виявлених порушень складає 177,44 тис гривень.

Недоотримання фінансових ресурсів на суму 75,44 тис. грн., внаслідок  недоотримання заробітної плати за чергування вдома внаслідок не  проведення її нарахування та приймального відділення  за  роботу в нічний час, внаслідок не перерахування до місцевого бюджету 30 відсотків коштів, внаслідок недоплати заробітної плати головному лікарю та його заступникам внаслідок невірного встановлення підвищення посадового окладу за наявність поліклініки.

 

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат встановлено на загальну суму 71,29 тис. грн. , внаслідок нанесено шкоди (збитків) загальному фонду лікарні внаслідок спрямування коштів загального фонду  на оплату комунальних послуг, які спожиті при наданні платних послуг та на медикаменти, які використані при наданні платних послуг та ін., внаслідок переплати  заробітної плати за час перебування працівників у відпустці у зв’язку з  включення виплат одноразового характеру (матеріальна допомога) при розрахунку відпускних, внаслідок переплати заробітної плати лікарям, які призначені безпосередніми керівниками практики студентів, що навчалися в учбових закладах І-ІІ рівня акредитації, внаслідок списання  з обліку продуктів харчування  понад встановлені норми.

До інших порушень увійшли порушення на суму 39,87 тис. грн., а саме: заниження кредиторської  заборгованості за опалення приміщень лікарні та  заниження в обліку вартості основних засобів.

В період ревізії фінансові порушення усунуто в сумі 169,23 тис. гривень.

Об’єкту контролю направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків та запропоновано розглянути питання про притягнення винних осіб до дисциплінарної та/або матеріальної відповідальності.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 8 посадових осіб складені протоколи про адміністративну  відповідальність за статтею 164-2, ч.1 КУпАП.

Про результати ревізії проінформовано Прокуратуру Полтавської області, Пирятинську РДА.

 

Прес-служба КРУ в Полтавській області