Дбайливо виховуємо молоде покоління майбутніх ревізорів і аудиторів

Цікава і дружня розмова відбулася сьогодні, 15 листопада 2018 року, між студентами Полтавського кооперативного коледжу та представниками Управління.

В рамках тижня циклової комісії „фінансово-економічних та облікових дисциплін”, на запрошення навчального закладу, до коледжу завітали працівники кадрової служби та організаційної роботи Управління   Сергій Ткач та Лариса Писаренко.

Під час зустрічі вони розповіли студентам про основні функції Управління, як органу державного фінансового контролю, права, обов’язки та відповідальність службових осіб, які здійснюють контрольно-ревізійні заходи.

Поінформували майбутніх економістів і бухгалтерів про умови працевлаштування в Управління, на державну службу, зокрема, на посади аудиторів та ревізорів.

При цьому, звернули увагу, що кожний кандидат на роботу в нашу Службу повинен мати окрім високої професійної підготовки, на рівні теоретичних знань отриманих у  навчальних закладах та бездоганних особистих моральних якостей, активну життєву позицію, прагнути постійно розвиватися, самоудосконалюватися, навчатися новому, вести здоровий спосіб життя та бути патріотом обраної професії.

На завершення, молодіжна аудиторія подякувала гостям за цікаву і корисну інформацію. На взаємин, державні службовці побажали студентам доброго здоров’я, успіхів у навчанні, мудрих і добрий наставників та здійснення заповітних мрій.

Прес-служба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області