КРУ в Полтавській області перевірено фінансову дисципліну в КП готель „Славутич”

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області  проведена планова виїзна ревізія фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства готель «Славутич» за період з 01.10.2007 по  01.07.2011 року.

За результатами проведеної ревізії встановлено фінансових порушень на загальну суму  69,6 тис.  грн., в тому числі:

- порушення законодавства, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму 24,0 тис.грн.,  а саме:  15,4 тис.грн. – не проведення нарахування та виплати індексації заробітної плати працівникам підприємства та  індексації відпускних; 8,7 тис.грн. – недоотримання фінансових ресурсів (доходів) підприємством на загальну суму 7,6 тис.грн. та бюджетом на суму 1,05 тис.грн. через нарахування орендної плати, комунальних послуг (опалення, електричної енергії) не в повному обсязі, ненарахування орендарям витрат на спільну експлуатацію і утримання будівлі та прибудинкової території, а також  невідшкодування орендарем належної до сплати суми податку на землю.

Під час проведення ревізії відшкодовано порушень на загальну суму 17,2 тис.грн.

Інші порушення фінансової дисципліни, які не призвели до втрат,  на загальну суму  45,0 тис.грн., а саме:

завищення вартості активів, встановлені проведеною інвентарізацією лишки основних засобів, оприбуткування яких документально не підтверджено, в ході ревізії усунуто в повному обсязі.За результатами ревізії, на 2 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164-2 КУпАП.

Прес-служба КРУ в Полтавській області