КРУ в Полтавській області відшкодувало втрат за січень-серпень 2011 року майже 48,0 млн гривень

Протягом січня–серпня  поточного року фахівці КРУ в Полтавській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 48,0 млн грн, в тому числі, додатково надійшло фінансових і матеріальних ресурсів майже 14,4 млн гривень.

З метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених порушень контрольно – ревізійним управлінням застосовано 330 фінансових санкцій до порушників фінансово-бюджетної дисципліни.

Призупинено бюджетних асигнувань 22 установам, в 187 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, зменшено бюджетних призначень (асигнувань) 121 розпоряднику бюджетних коштів на суму 4,4 млн гривень.

За звітний період контрольно-ревізійним управлінням пред’явлено 36 позовів до суду щодо відшкодування винними особами збитків, ініційовано перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 71 цивільних позовів.

Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни, до правоохоронних органів передано 134 матеріалів, постановами КРУ в Полтавській області до адміністративної відповідальності притягнуто 1055 осіб, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, за ініціативою контрольно-ревізійної служби області – 609 осіб.

Крім того, до адміністративної відповідальності за порушення бюджетного законодавства притягнуто 17 осіб та за недотримання процедури закупівлі, передбаченої відповідним Законом – 4.

За результатами контрольних заходів прийнято 821 управлінське рішення.

Прес-служба КРУ в Полтавській області