Про результати ревізії в ліцеї

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Державного професійно-технічного навчального закладу „Професійний аграрний ліцей с. Веприк”  за період з 01.08. 2009 по 01. 07. 2011 роки.

За наслідками проведеної ревізії встановлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 87,9 тис. грн.

Зокрема встановлені порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму 70,1 тис. грн., а саме: недоотримання доходів фізичними особами, що виникло через недотримання чинного законодавства при нарахуванні стипендій та заробітної плати, недоотримання доходів спеціального фонду закладу внаслідок невідображення надходження пального.

Крім того, під час ревізії встановлено проведення списання майна без дозволу установи вищого рівня, завищення  витрат на оплату праці та на сплату страхових платежів,  що призвело до втрат фінансових ресурсів в розмірі 4,1 тис. грн.

Інші порушення фінансової дисципліни склали 13,8 тис. грн., з них: придбання матеріальних цінностей, які не використовуються у господарській діяльності закладу, лишки основних засобів, виявлені при проведенні вибіркової інвентаризації тощо.

За наслідками проведеної ревізії виявлені порушення фінансової дисципліни  усунено в повному обсязі

За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку чотирьох посадових осіб ліцею притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладення адмінштрафів, які сплачено.

Керівництву навчального закладу направлені вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках закладу, відкритих в органах Державного казначейства.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Гадяцького району та Головне управління освіти і науки Полтавської ОДА.

Прес-служба КРУ

в Полтавській області