Про результати ревізії

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради за період з 01.05. 2008  по 01.04. 2011 роки.

За наслідками проведеної ревізії встановлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 32,7 тис. грн., в тому числі:

Порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів працівниками закладу склали 4,4 тис. грн., а саме: недоотримання заробітної плати та матеріальної допомоги на оздоровлення.

Крім того, під час ревізії зафіксовано операції проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат в сумі 10,15 тис. грн. такі як завищення вартості виконаних  робіт по капітальному ремонту приміщень, зайве списання продуктів харчування на відсутніх дітей, переплати по фонду оплати праці, зайва сплата внесків до державних цільових фондів  та завищення норм списання пального.

Інші порушення фінансової дисципліни виявлено в загальній сумі 18,1 тис. грн., а саме: заниження вартості основних засобів та  їх лишки, виявлені при проведенні вибіркової інвентаризації.

За наслідками проведеної ревізії виявлені порушення фінансової дисципліни  усунуто в повному обсязі.

За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку чотирьох посадових осіб ліцею притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладення адмінштрафів, які сплачено.

Керівництву закладу направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області було прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках ліцею, відкритих в органах Державного казначейства.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру м. Кременчука, Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Полтавській області та Головне управління освіти і науки Полтавської ОДА.

Прес-служба КРУ

в Полтавській області