Про результати ревізії професійно-технічного училища № 10 м. Полтави

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності професійно-технічного училища № 10 м. Полтави.

Ревізією був охоплений період з 01.02. 2009  по 01.05. 2011 роки.

За наслідками проведеного контрольного заходу встановлено порушень  на загальну суму 58,3 тис. грн., з них:

- порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів фізичними особами на загальну суму 2,48 тис. грн.;

- операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів в розмірі 11,77 тис. грн., а саме: списання майна без дозволу установи вищого рівня, завищені витрати на оплату праці та на сплату страхових платежів.

Інші порушення фінансової дисципліни склали 44,02 тис. грн. – завищення вартості основних засобів.

За наслідками проведеної ревізії виявлені порушення фінансової дисципліни  усунено частково в сумі 47,58 тис. грн.

За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку трьох посадових осіб училища притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладення адмінштрафів, які на даний час сплачено.

Керівництву училища направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області було прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках училища, відкритих в органах Державного казначейства.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Октябрського району м. Полтави та головне управління освіти і науки Полтавської ОДА.

 

Прес-служба КРУ

в Полтавській області