Про проведену ревізію професійно-технічного училища № 17 м. Полтави

КРУ в Полтавській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності професійно-технічного училища № 17 м. Полтави за період з 01.07.2009  по 01. 07. 2011 роки.

За наслідками проведеної ревізії встановлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 127,4 тис. грн., з них:

Зокрема, ревізорами зафіксовано недоотримання педагогічними працівниками матеріальної допомоги на оздоровлення, заробітної плати, а також недоотримання вартості харчування учнями пільгових категорій  на загальну суму 63,4 тис.грн.

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів, виявлено в сумі 64,03 тис. грн., з них: покриття видатків спеціального фонду по комунальних послугах за рахунок коштів загального фонду, завищені витрати на оплату праці та сплату страхових платежів, безпідставне списання продуктів харчування,  нестача пального тощо.

За наслідками проведеної ревізії виявлені порушення фінансової дисципліни  усунено частково в сумі 75,58 тис. грн.

За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку чотирьох посадових осіб училища притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладення адмінштрафів, які сплачено.

Керівництву училища направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області було прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках училища, відкритих в органах Державного казначейства.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Октябрського району м. Полтави та Головне управління освіти і науки Полтавської ОДА.

Прес-служба КРУ

в Полтавській області