Ревізори перевірили фінансову дисципліну в Полтавському професійному ліцеї транспорту

КРУ в Полтавській області  проведено ревізію дотримання фінансової дисципліни Державним професійно-технічним навчальним закладом „Полтавський професійний ліцей транспорту”.

Контрольним заходом був досліджений період з 01.06.2009  по 01.04.2011 роки.

За наслідками проведеної ревізії встановлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 99,87 тис. грн.

Зокрема порушення, що призвели до недоотримання стипендій та матеріальної допомоги на оздоровлення фізичними особами склали 12,3 тис. грн., а операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат, через списання непридатних матеріальних цінностей, без законодавчо-визначених підстав, виявлено в сумі 3,4 тис. грн.

Інші порушення фінансової дисципліни виявлено в загальній сумі 84,1 тис. грн., а саме: заниження кредиторської заборгованості, придбання матеріальних цінностей, які не використовуються у господарській діяльності закладу, лишки основних засобів, виявлені при проведенні вибіркової інвентаризації  та заниження в обліку вартості активів.

За наслідками проведеної ревізії виявлені порушення фінансової дисципліни  усунуто в сумі 95,35 тис. грн.

За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку чотирьох посадових осіб ліцею притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладення адмінштрафів, які сплачено.

Керівництву закладу направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області було прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках ліцею, відкритих в органах Державного казначейства.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Ленінського району та Головне управління освіти і науки Полтавської ОДА.

Прес-служба КРУ

в Полтавській області