„Зберегти кожну бюджетну копійку” – девіз КРУ в Полтавській області

6 жовтня в контрольно-ревізійному управлінні Полтавської області відбулась прес-конференція на тему „Наш пріоритет – збереження кожної державної копійки”.

Учасниками конференції були: начальник КРУ в Полтавській області Михайло Кривошей та перший заступник начальника управління Володимир Дмитренко.

Під час прес-конференції представників регіональних ЗМІ повідомлено про реорганізацію Головного контрольно-ревізійного управління України в Державну фінансову інспекцію України, оприлюднені результати роботи контрольно-ревізійної служби області за 9 місяців поточного року та обговорені стратегічні плани розвитку і діяльності служби на майбутнє.

Михайло Кривошей повідомив, що понад 63 млн грн – сума втрат фінансових і матеріальних ресурсів виявлених у 98% перевірених об’єктів контролю. Насамперед це – завищення вартості ремонтно-будівельних робіт та послуг, безоплатне надання в користування природних ресурсів, придбання товарів без застосування тендерних процедур, безпідставне списання та не оприбуткування коштів і матеріальних цінностей; наголосив на посиленні взаємодії з правоохоронними органами в питаннях притягнення порушників фінансової дисципліни до кримінальної відповідальності за корупційні діяння на підставі ревізійних матеріалів, а також на необхідності активного проведення роботи на упередження  порушень фінансової дисципліни.

„Без підтримки Полтавської обласної державної адміністрації, обласної ради, співпраці з органами прокуратури, МВС, СБУ та ДПА області державна фінансова інспекція не зможе забезпечити ефективну боротьбу з порушниками чинного законодавства.  Всі ми працюємо на один результат – зберегти кожну бюджетну копійку”, – сказав Михайло Кривошей.

Прес-служба КРУ  в Полтавській області