Ревізори Полтавщини продовжують викривати порушників фінансової дисципліни

КРУ в Полтавській області проведено  ревізію Комунального підприємства „Житлово - експлуатаційна організація № 4”, під час якої виявлено низку різнопланових порушень.

Зокрема, встановлено, що в порушення тендерного законодавства, підприємством протягом 2010-2011 років придбано робіт та послуг на суму понад 1,3 млн гривень.

Крім того, інвентаризацією основних засобів та матеріальних цінностей зафіксовано, що 15 житлових будинків, балансовою вартістю понад 5, 6 млн грн., які перебувають на обліку підприємства, частково зруйновані, а саме: відсутні покрівля, вікна, стіни, на місці деяких побудовані нові житлові будинки або стоїть металева огорожа.  Фактично зазначені будинки не існують.

Через не нарахування орендарям експлуатаційних витрат, за здані їм в оренду приміщення, підприємством недоотримано 11,6 тис. гривень.

Ревізією також  встановлено  завищення вартості виконаних на замовлення ЖЕО № 4 підрядних робіт.

За результатами ревізії, на трьох посадових осіб складено              протоколи про адміністративне правопорушення, проінформовано Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Полтавській області та Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Матеріали ревізії передано до прокуратури Полтавської області.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області