Ревізори КРУ в Полтавській області перевірили „Міськсвітло”

На 132 тис. грн. встановлено порушень фінансової дисципліни ревізією  діяльності підприємства електромереж зовнішнього освітлення „Міськсвітло”, з них понад 44 тис. грн. порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

Недоотримання доходів підприємством через не відображення за даними бухгалтерського обліку дебіторської заборгованості комунального підприємства "Полтавська МШЕД" та основної і додаткової заробітної плати працівниками склали більш як 12 тис. гривень.

Встановлені факти проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат на загальну суму 31,7 тис. грн, а саме: зайво нарахована та сплачена заробітна плата працівникам підприємства, та відповідно внесків до державних цільових фондів; списання паливно-мастильних матеріалів (бензин, газ стиснений) на роботу службових автомобілів, в той час коли водії підприємства відповідно табелю обліку робочого часу були відсутні на роботі; завищення вартості виконаних робіт в результаті невірно застосованих коефіцієнтів при визначенні кошторисного прибутку і адміністративних витрат; сплата податку на землю, яка перебуває у користуванні на умовах оренди у інших юридичних осіб тощо.

Зафіксовані ревізорами порушення  частково відшкодовані.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань чотирьох посадових осіб підприємства притягнуто до  адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано Управління Державної Служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України  в Полтавській області,  Управління житлово - комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради та  прокуратуру області.

 

Прес-служба КРУ

в Полтавській області